View Single Post
Old 22-04-2013, 19:25
jassi
Forum Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 4,468
ready meals are cheaper than buying fresh food. On friday I got three of them for 2.65 1 wes 60p orher 66,p 3rd was 99 p
Maybe, but are they fit for human consumption ?
jassi is online now   Reply With Quote